Opakowania z tektury falistej

Opakowania z tektury falistej są lekkie, posiadają  właściwości amortyzujące i dobrze chronią zapakowany towar. Opakowania te są stosunkowo tanie i łatwo poddają się recycling'owi.

Oferujemy szeroki asortyment opakowań z tektury falistej:

 

Opakowania klapowe – klejone lub zszywane metalowymi zszywkami – najprostsze konstrukcyjnie opakowania. Doskonale spełniają funkcje transportowe, magazynowe i ochronne oczekiwane przez użytkowników wszystkich branż produkcji rynkowej.

 

Opakowania fasonowe (wykrojnikowe) - różnego rodzaju opakowania, które do złożenia nie wymagają sklejania. Ich skomplikowana konstrukcja, indywidualność i możliwość fleksonadruku sprawiają, że opakowania te spełniają jednocześnie funkcję transportową i promocyjną. Pudła fasonowe można układać w stosy, co znacznie ułatwia optymalne wykorzystanie powierzchni. Opakowania fasonowe można również zszywać lub kleić.

 

Opakowania klejone wielopunktowo – mocne, ekonomiczne, wytrzymałe i łatwe w składaniu. Ich odpowiednia konstrukcja i automatyczne dno oszczędzają czas i pieniądze.

 

Opakowania wielkogabarytowe – przeznaczone do pakowania i transportu dużych i ciężkich wyrobów takich jak meble, sprzęt RTV i AGD. Dzięki dużej wytrzymałości zapewniają skuteczną ochronę transportowanego produktu.