Aktualności » GEKOPLAST S.A. w Grupie Karton
Szanowni Państwo,


Z wielką satysfakcją informujemy, że od dnia 24.01.2018 r., Spółka GEKOPLAST S.A. stała się częścią międzynarodowej Grupy K-Holding, do której należy również firma Karton S.p.A. - wiodący włoski producent płyt komórkowych Cartonplast®, opakowań z Cartonplastu® oraz płyt pełnych z polipropylenu Eplak®.

 

Zmiana właściciela GEKOPLAST S.A. nie powoduje żadnych zmian w działalności Spółki, która zachowuje osobowość prawną i nazwę. Osoby do kontaktu z Państwem, jak również wszystkie dane kontaktowe Spółki pozostają bez zmian.

 

Jesteśmy przekonani, że połączenie sił firm działających w tej samej branży jest korzystne dla obu stron i przyniesie wymierne korzyści całej Grupie, a przede wszystkim, naszym Klientom.

 

W roku 2017 łączne obroty obu firm GEKOPLAST S.A. i KARTON S.p.A. wyniosły ponad 100 mln €. Komplementarność produktów oferowanych na połączonych rynkach przyczyni się do dalszego wzrostu Grupy, a Klientom dostarczy znacznie poszerzoną ofertę produktową.

 

Pracujemy nad podniesieniem poziomu obsługi klienta, zarówno pod względem czasu, niezawodności, jakości jak i wygody dbając o zaspokojenie Państwa potrzeb.

 

Niezwykle cenimy sobie Państwa dotychczasowe zaufanie i mamy nadzieję na dalszą wieloletnią współpracę.

 

Z pozdrowieniami

Krzysztof Kaczmarczyk

wraz z Zespołem Handlowym GEKOPLAST S.A