Aktualności » Taropak 2016
W dniach 26-29.09.2016 roku odbyła się jubileuszowa, trzydziesta edycja Targów TAROPAK w Poznaniu.

 


Na powierzchni 13 000 metrów kwadratowych hal wystawowych blisko 500 wystawców z Polski i 24 krajów świata prezentowało swoją ofertę i nowości techniczne.

 

Od 2010 roku Gekoplast S.A. systematycznie bierze udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Z okazji jubileuszu największej imprezy targowej w Polsce, nie mogło również zabraknąć naszej firmy. Prezentowaliśmy nasze produkty na stoisku 10 o powierzchni 30 metrów kwadratowych w hali wystawowej numer 6. W ciągu czterech dni targowych mieliśmy przyjemność gościć naszych, dotychczasowych Klientów, jak również spotkaliśmy się z  blisko sześćdziesięcioma przedstawicielami z Polski i zagranicy nowych firm zainteresowanych podjęciem współpracy z nami.

 

Tak wielkie zainteresowanie  naszą ekspozycją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania i utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek rozwoju jaki obraliśmy jest słuszny. Niewątpliwie będzie to  miało przełożenie na poszerzenie naszej oferty o kolejne, nowe rozwiązania w dziedzinie opakowań. Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się prezentowane przez nas opakowania wielokrotnego użytku stosowane w przemyśle samochodowym, AGD , a także ekspozycja płyt pełnych oraz przekładki z zatopionymi krawędziami.

 

Jesteśmy przekonani, że podczas kolejnej Edycji Targów Taropak 2018 zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania techniczne w dziedzinie opakowań, płyt komorowych Kartonplast® oraz płyt pełnych.

 

Już dziś cieszymy się na kolejne spotkanie z Państwem i zapraszamy za dwa lata do Poznania na Taropak 2018.