Aktualności » FachPack 2016
W dniach 27-29 września b.r. w centrum wystawowym w Norymberdze (Niemcy) odbyły się targi opakowaniowe „FachPack”. W 9 halach wystawowych swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 firm z całego świata. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także tam nas – w końcu produkujemy „Opakowania dla Najlepszych”!

 

Targi „FachPack” odbywają się co dwa lata, a Gekoplast S.A. jako wystawca miał możliwość prezentacji swoich produktów już po raz drugi. Nasze stoisko odwiedziło ponad 90 firm - w tym wielu naszych aktualnych klientów. W większości były to firmy pochodzące z krajów niemieckojęzycznych, aczkolwiek nasze stoisko odwiedzili goście z takich krajów jak Liban, Turcja czy Gruzja.

 

Nasze stoisko mieściło się w hali nr.9. gdzie na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych zaprezentowaliśmy nowe produkty i usługi. Wśród produktów cieszących się największym zainteresowaniem należy wymienić specjalistyczne opakowania z laminowaną kratownicą dla branży automotive, przekładki transportowe z płyty kanalikowej (tzw. Layer-Pady) dla branży logistycznej, a także innowacyjną kratownicę z zatapianymi krawędziami.

 

Zaprezentowaliśmy także kilka nowości spośród płyt pełnych. Były to m.in.: płyta ABS z zatopionym pasem,  płyta wielowarstwowa z PEHD, która dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i obustronnym moletem cieszy się ogromną popularnością, oraz foliowane płyty HIPS o wysokim połysku. Płyty te spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających i często „zapominaliśmy”, że targi „FachPack” to przede wszystkim targi branży opakowaniowej, gdzie płyty kanalikowe są przecież dużo bardziej popularne.

 

Każdy z odwiedzających mógł liczyć na fachowe doradztwo ze strony pracowników Gekoplast S.A. Każda uwaga, komentarz, czy opinia została przez nas zapamiętana, bądź spisana. Miłym zaskoczeniem było to, że praktycznie wszystkie nasze produkty cieszyły się dużym uznaniem – i co niejednokrotnie podkreślano – wyróżniały się bardzo dobrą jakością i wykonaniem. Utwierdza to nas w przekonaniu, że Gekoplast jest firmą nowoczesną, która kieruje swą ofertę dla coraz liczniejszego grona Odbiorców – zachowując wysoką jakość w przystępnej cenie.

 

Do zobaczenia już za dwa lata na kolejnej edycji targów „FachPack” !